Kocham to co robię, uwielbiam wydobywać piękno z każdej osoby i wkładam w to całe serce.

Moja praca jest moją pasją, częścią mnie, cały czas się rozwijam aby być lepszą dla Was.

Ukończyłam jedną z najlepszych szkół makijażu w Polsce: Biar Beauty Group. Pracowałam w tej szkole jako trener, teraz rozwijam swoją własną firmę, prowadzę szkolenia i ciągle poszerzam zakres usług oraz podnoszę swoje kwalifikacje.

Makijaż wykonuję kosmetykami najwyższej jakości, min Smashbox, Kryolan, Mac, Make up forever, Lancome,Estee lauder, aby sprostać wymaganiom każdej z Was.

Kosmetyki dobieram indywidualnie, bo w końcu każda z nas jest inna. A najważniejsze dla mnie jest Twoje samopoczucie w makijażu wykonanym przeze mnie.

Rzęsy, na których pracuję są produktami najwyższej jakości, kleje pozbawione są formaldehydów i produkowane na terenie UE, tak aby dbać o Wasze naturalne rzęsy z jak największa dbałością. Przedłużam rzęsy wszystkimi dostępnymi metodami na rynku.

Prowadzę także Brow Bar, gdzie kompleksowo zajmuję się brwiami i nadaje im nowy wygląd, a także Waszej twarzy. Dobrze dobrane brwi potrafią pięknie wymodelować twarz oraz podkreślić oczy. Za pomocą makijażu permanentnego efekty są na lata!

Jeśli masz pytania dzwoń, pisz a ja postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

 Do zobaczenia!