Usługi

PROJEKTOWANIE BRWI:

 • BROW DESIGN SPA 1 WIZYTA
  Marzysz o idealnych brwiach? Nie jesteś gotowa na makijaż permanentny? Brow design jest dla Ciebie idealny. Zabieg polega na wyrysowaniu odpowiedniego kształtu brwi w oparciu o rysy twarzy klientki. Na tak nadany kształt stosujemy hennę pudrową pochodzenia marokańskiego lub rosyjskiego, która na skórze utrzymuje się do 10 dni a na włoskach do 6 tygodni. W koszt zabiegu wliczane jest również nitkowanie, klasyczna regulacja pęsetą oraz masaż twarzy. Brow design spa to również zadbanie o wrażliwą okolicę pod oczami, dlatego też podczas trwania całego zabiegu klientka ma zastosowane pod oczami specjalne płatki z wyciągiem ze ślimaka, które mocno nawilżają i regenerują to delikatne miejsce.
 • BROW DESIGN SPA 2 WIZYTA
  Drugą wizytę można odbyć max do 6 tygodni, po 6 tygodniach znów należy umówić się na wizytę jako pierwszą, z tego powodu że po 6 tygodniach brwi zaczynają tracić nadany przez nas kształt. W tym zabiegu również dbamy o okolicę oczu.
 • BROW DESIGN 1 WIZYTA
  Marzysz o idealnych brwiach? Nie jesteś gotowa na makijaż permanentny? Brow design jest dla Ciebie idealny. Zabieg polega na wyrysowaniu odpowiedniego kształtu brwi w oparciu o rysy twarzy klientki. Na tak nadany kształt stosujemy hennę pudrową pochodzenia marokańskiego lub rosyjskiego, która na skórze utrzymuje się do 10 dni a na włoskach do 6 tygodni. W koszt zabiegu wliczane jest również nitkowanie, klasyczna regulacja pęsetą oraz masaż twarzy.
 • BROW DESIGN 2 WIZYTA
  Drugą wizytę można odbyć max do 6 tygodni, po 6 tygodniach znów należy umówić się na wizytę jako pierwszą, z tego powodu że po 6 tygodniach brwi zaczynają tracić nadany przez nas kształt.
 • BROW DESIGN + HENNA NA RZĘSY  
  Marzysz o idealnych brwiach? Nie jesteś gotowa na makijaż permanentny? Brow design jest dla Ciebie idealny. Zabieg polega na wyrysowaniu odpowiedniego kształtu brwi w oparciu o rysy twarzy klientki. Na tak nadany kształt stosujemy hennę pudrową pochodzenia marokańskiego lub rosyjskiego, która na skórze utrzymuje się do 10 dni a na włoskach do 6 tygodni. W koszt zabiegu wliczane jest również nitkowanie, klasyczna regulacja pęsetą oraz masaż twarzy. Do zabiegu dodatkowo stosujemy hennę na rzęsy.
 • BROW DESIGN USŁUGA EXPRESS 
  Marzysz o idealnych brwiach? Nie jesteś gotowa na makijaż permanentny? Brow design jest dla Ciebie idealny. Zabieg polega na wyrysowaniu odpowiedniego kształtu brwi w oparciu o rysy twarzy klientki. Na tak nadany kształt stosujemy hennę pudrową pochodzenia marokańskiego lub rosyjskiego, która na skórze utrzymuje się do 10 dni a na włoskach do 6 tygodni. W koszt zabiegu wliczane jest również nitkowanie, klasyczna regulacja pęsetą oraz masaż twarzy. Usługa express sprawia że
 • BROW DESIGN – FARBKA ŻELOWA
  Marzysz o idealnych brwiach? Nie jesteś gotowa na makijaż permanentny? Brow design jest dla Ciebie idealny. Zabieg polega na wyrysowaniu odpowiedniego kształtu brwi w oparciu o rysy twarzy klientki. Na tak nadany kształt stosujemy hennę żelową, która utrzymuje się na włoskach do 6 tygodni. W koszt zabiegu wliczane jest również nitkowanie, klasyczna regulacja pęsetą oraz masaż twarzy.
 • NITKOWANIE WĄSIK + BRODA
  Zabieg polega na szybkim pozbyciu się owłosienia z okolic brody oraz wąsika za pomocą nitki.
 • NITKOWANIE BRWI
  Szybki sposób na regulację brwi. Za pomocą nitki pozbywamy się nadmiernej ilości włosków.
 • LAMINACJA BRWI
  To genialny zabieg pozwalający na zmiękczenie naszego naturalnego włoska, dzięki czemu są one bardziej plastyczne, można je pięknie zaczesał do góry i w połączeniu z henną dają genialny efekt „fluffy brows”. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni.

MAKIJAŻ OKAZJONALNY: 

 • MAKIJAŻ PRÓBNY ŚLUBNY
  Przed tak ważnym dniem jakim jest ślub, warto poddać się makijażowi próbnemu, by panna młoda mogła zobaczyć w jakim rodzaju makijażu będzie czuła się najlepiej. Makijaże próbne wykonujemy na miejscu – w salonie.
 • MAKIJAŻ ŚLUBNY
  Po wykonaniu zalecanego makijażu próbnego, panna młoda wie czego oczekuje, czego może się spodziewać oraz co dostanie. Makijaż może być wykonany u nas w salonie lub u klientka  jeżeli u klienta będą minimum 4 osoby do malowania.
 • MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY
  Idealne rozwiązania jeśli chcemy zabłysnąć na ważnym wydarzeniu jakie nas czeka.

MAKIJAŻ PERMANENTNY:

 • Makijaż permanentny brwi SATIN BROWS
  Idealne rozwiązanie dla kobiet które mają mało włosków, mają dość malowania brwi, męczy je ciągłe ścieranie się pomady lub po prostu nie chcą ciągle robić henny.
 • Makijaż permanentny ust SENSUAL LIPS
  Pozwala skończyć z codziennym malowaniem oraz zjadaniem szminki. Wyrównuje koloryt naszej naturalnej czerwieni wargowej oraz nadaje im wyrazisty kolor – taki jakbyśmy chwilę temu znów się malowały.
 • Makijaż permanentny oczu VELVET EYES
  Idealne podkreślenie oka, dające efekt codziennego makijażu, pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu.
 • Makijaż permanentny kreska zagęszczająca
  wykonywana nad linią rzęs, pozwala optycznie zwiększyć ich ilość.
 • Makijaż permanentny kreska dolna
  Kreska dolna wykonywana jest na dolnej powiece, przy dolnej linii rzęs.
 • Makijaż permanentny kreska dolna do zabiegu
  Jeśli wykonujesz kreskę górną, kreskę dolną masz w niższej cenie, niż miałby być robione osobno.
 • Korekta makijażu permanentnego do 12 tygodni
  Makijaż permanentny może się nie przyjąć po pierwszej pigmentacji, lub po prostu klientka stwierdzi że chciałaby coś w brewkach zmienić, stąd pierwsza korekta do 12 tygodni. Jest to usługa tylko dla klientek wykonujących makijaż permanentny w naszym salonie. Korekty po innych stylistkach będą umawiane indywidualnie.
 • Korekta makijażu permanentnego do 6 miesięcy
  Są skóry które mogą wyrzucać pigment szybciej niż inne, by zachować świeży wygląd polecamy korektę przypominającą do 6 miesiąca. Jest to usługa tylko dla klientek wykonujących makijaż permanentny w naszym salonie. Korekty po innych stylistkach będą umawiane indywidualnie.
 • Korekta makijażu permanentnego do 18 miesięcy
  Brewki mają już chwilę? Czas je odświeżyć i nadać im nowy wygląd? Jest to usługa tylko dla klientek wykonujących makijaż permanentny w naszym salonie. Korekty po innych stylistkach będą umawiane indywidualnie.
 • Korekta makijażu permanentnego do 24 miesięcy
  Ostatni dzwonek na korektę makijażu permanentnego. Po 24 miesiącach pigmentacja traktowana jest jako zupełnie nowa pigmentacja. Jest to usługa tylko dla klientek wykonujących makijaż permanentny w naszym salonie. Korekty po innych stylistkach będą umawiane indywidualnie.
 • Makijaż permanentny usługa EXPRESS –
  Zależy Ci na czasie, a terminu nie ma? Zapisz się na usługę expres!

PRZEDŁUŻANIE RZĘS:

 • Przedłużanie rzęs 1:1
  Przedłużanie rzęs metodą 1:1, najbardziej naturalna metoda. Efekt mocno wytuszowanych i wydłużonych rzęs. Pracujemy na rzęsach syntetyczno-jedwabnych oraz na kleju atestowanym w UE, tak aby jak najdłużej cieszyć się stylizacją oka.
 • Korekta rzęs 1:1 – do 2 tygodnie
  Korekta rzęs 1:1 do 2 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 14 dni. 14 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 2 tygodni. 15 dzień jest już uważany za korektę do 3 tygodni.
 • Korekta rzęs 1:1 – do 3 tygodnie
  Korekta rzęs 1:1 do 3 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 21 dni. 21 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 3 tygodni. 22 dzień jest już uważany za korektę do 4 tygodni.
 • Korekta rzęs 1:1 – do 4 tygodnie
  Korekta rzęs 1:1 do 4 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 28 dni. 21 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 4 tygodni. 29 dzień jest już uważany za korektę do 5 tygodni.
 • Korekta rzęs 1:1 – do 5 tygodni
  Korekta rzęs 1:1 do 5 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 35 dni. 35 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 5 tygodni. 36 dzień jest już uważany za przedłużenie rzęs od nowa.
 • Zagęszczenie rzęs 2:1
  Przedłużanie rzęs metodą 2:1, metoda klejenia dwóch rzęs do jednej. Efekt mocno wytuszowanych i wydłużonych oraz zagęszczonych rzęs. Pracujemy na rzęsach syntetyczno jedwabnych oraz na kleju atestowanym w UE, tak aby jak najdłużej cieszyć się stylizacją oka.
 • Korekta rzęs 2:1 – do 2 tygodnie
  Korekta rzęs 2:1 do 2 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 14 dni. 14 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 2 tygodni. 15 dzień jest już uważany za korektę do 3 tygodni.
 • Korekta rzęs 2:1 – do 3 tygodnie
  Korekta rzęs 2:1 do 3 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 21 dni. 21 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 3 tygodni. 22 dzień jest już uważany za korektę do 4 tygodni.
 • Korekta rzęs 2:1 – do 4 tygodnie
  Korekta rzęs 2:1 do 4 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 28 dni. 21 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 4 tygodni. 29 dzień jest już uważany za korektę do 5 tygodni.
 • Korekta rzęs 2:1 – do 5 tygodni
  Korekta rzęs 2:1 do 5 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 35 dni. 35 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 5 tygodni. 36 dzień jest już uważany za przedłużenie rzęs od nowa.
 • Zagęszczenie rzęs 3:1/ 4:1 volume
  Przedłużanie rzęs metodą 3:1/4:1 to metoda klejenia trzech lub czterech rzęs do jednej. Efekt mocno wytuszowanych i wydłużonych oraz zagęszczonych rzęs. Pracujemy na rzęsach syntetyczno jedwabnych oraz na kleju atestowanym w UE, tak aby jak najdłużej cieszyć się stylizacją oka.
 • Korekta rzęs 3:1/ 4:1 – do 4 tygodnie
  Korekta rzęs 3:1/4:1 do 4 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 28 dni. 21 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 4 tygodni. 29 dzień jest już uważany za korektę do 5 tygodni.
 • Korekta rzęs 3:1/ 4:1 – do 5 tygodni
  Korekta rzęs 3:1/ 4:1 do 5 tygodni. Oznacza to że od ostatniej wizyty nie minęło 35 dni. 35 dzień jest ostatnim by liczyć go jako korektę do 5 tygodni. 36 dzień jest już uważany za przedłużenie rzęs od nowa.
 • Ściągnięcie rzęs
  Zdjęcie całkowite stylizacji z rzęs.

LIFTING RZĘS:

 • Lifting rzęs + laminowanie + henna 
  Zabieg dedykowany dla kobiet, które chciały by nie musieć korzystać z tuszu, ale jednocześnie nie przedłużać swoich naturalnych rzęs. Lifting to nic innego jak podkręcenie naszej naturalnej rzęsy. Dzięki specjalnym preparatom jesteśmy w stanie uzyskać efekt zalotki, który może utrzymać się nawet do 6 tygodni. Prócz samego uniesienia również laminujemy rzęsy, czyli przy użyciu odpowiedniego preparatu odżywiamy rzęsy zaraz po zabiegu. Dla dopieszczenia rzęs nakładamy na nie czarną hennę by jeszcze bardziej je podkreślić.
 • Lifting rzęs + botox + henna 
  Różnica między botoxem a laminacją jest tak że botox polecamy dla klientek ze słabszymi rzęsami. Innymi słowy botox to jeszcze większa bomba witaminowa dla rzęs niż laminacja.
 • Botox na rzęsy + henna 

PAZNOKCIE:

 • Manicure hybrydowy 
  To rodzaj manicure, który polega na pokryciu płytki paznokcia specjalnymi produktami hybrydowymi, które zapewniają trwałą, nieodpryskującą stylizację na minimum 3 tygodnie. Paleta barw jest ogromna, a jeśli chodzi o zdobienia to ogranicza nas tylko wyobraźnia
 • Manicure tytanowy 
  To innowacyjna metoda trwałego manicure, bez użycia lampy! Polega na wykorzystaniu specjalnych proszków, które utwardzane są za pomocą mokrych preparatów zapewniając przy tym 100% trwałości. Zabieg szczególnie polecany dla osób z alergiami lub po prostu takim, którym hybryda lub żel się nie trzymają.
 • Manicure japoński 
  Pracujemy tutaj tylko na naturalnej płytce paznokcia. Przygotowujemy płytkę paznokcia poprzez nadanie kształtu i zmatowienie, następnie wcierane są dwa proszki które mają nabłyszczyć i utrwalić ten błysk. Po zabiegu paznokcie pięknie się błyszczą, ale im więcej pracujemy dłońmi tym efekt szybciej się ściera. Maniucre japońskiego NIE można wykonywać po hybrydach.
 • Manicure męski 
  Polega na skróceniu paznokci, opracowaniu skórek.
 • Manicure żelowy na naturalnej płytce – 80,-
  Manicure żelowy na płytce naturalnej dedykowany jest dla kobiet, które chciały by utwardzić swoją płytkę. Na bazę żelową możemy aplikować lakiery hybrydowe lub po prostu kolorowe żele. Również możemy wykonać dowolne zdobienie.
 • Manicure żelowy na formie 
  Stylizacja w której możemy przedłużyć paznokcie. Jesteśmy w stanie nadać dowolną długość oraz dowolny kształt. Tak jak w przypadku żelu na naturalnej płytce możemy aplikować lakiery hybrydowe lub po prostu kolorowe żele.
 • Manicure żelowy na formie + fantasy french 
  Fantasy french to rodzaj stylizacji żelowej z użyciem frencha konstrukcyjnego. Budujemy tzw.”jajeczko” i w następnej kolejności zdobimy uśmiech naszego frencha w dowolny sposób. Końcówkę możemy ozdobić dowolnie, od skóry węża po kilka wtopionych myszek miki na tęczy.
 • Uzupełnienie manicure żelowego 
  Z upływem czasu nasze paznokcie zaczynają rosnąć i pojawia się odrost. Po 3-4 tygodniach przychodzi czas na uzupełnienie żelu, żeby stylizacja nie psuła się, nie dochodziło do pod powietrzeń ani żadnych chorób lub uszkodzeń. Polega to na dołożeniu masy żelowej w miejsce odrostu oraz położenie nowego koloru i możliwe wykonanie zdobienia.
 • Uzupełnienie manicure żelowego po innej stylistce 
  Uzupełnienie żelowe po innych stylistkach jest troszkę droższe niż po tych pracujących w naszym salonie, ponieważ często praca kogoś innego może odbiegać od naszych standardów, lub po prostu uzupełnienie wymaga od nas więcej pracy. Reszta wygląda tak jak uzupełnienie żelu po stylistach z teamu Beauty By Ann Ziemlewska.
 • Rekonstrukcja paznokci 
  Zabieg bardzo ciężki i wymagający dużego doświadczenia. Polecany kobietom lub mężczyznom, którzy od dłuższego czasu obgryzali lub obgryzają paznokcie. Rekonstrukcję wykonujemy wtedy gdy płytka paznokciowa jest malutka, paznokcie są poobgryzane, opuszki zaczynają powoli nachodzić na płytkę i osoba która się z tym zmaga nie jest sama w stanie zapuścić paznokci by je wyprofilować.
 • Pół pedicure – sam kolor 
  Pół pedicure w tym wypadku to opracowanie paznokci, skórek oraz nałożenie koloru hybrydowego na paznokcie. Zapewnia świeży wygląd stopy oraz pięknie cieszy oko w butach z odkrytymi palcami czy w sandałkach. Zalecany co 4-6 tygodni.
 • Pół pedicure – opracowanie podeszwy 
  Tutaj pół pedicure polega na pozbyciu się martwego naskórka z całej podeszwy stopy – od pięty po same palce. Polecany jest wykonywać co 4-6 tygodni by utrzymać gładkość stopy.
 • Pakiet pedicure 
  Pakiet pedicure łączy w sobie oba pół pedicure czyli jednocześnie opracowujemy paznokcie i malujemy je hybrydą jak i pielęgnujemy podeszwę. Do pełnego pakietu wykonujemy również kąpiel dla stóp z solą zmiękczającą oraz peelingiem. Tak naprawdę polecamy robić pedicure cały rok, jest to świetny rodzaj na chwilę relaksu jak i tego by mieć te stópki w dobrym stanie i móc się nimi cieszyć cały czas.
 • Odbudowa złamanego paznokcia –
  Jeśli do wizyty zostało jeszcze troszkę czasu a nasz paznokieć niefortunnie się złamał, czy to od uderzenia czy przytrzaśnięcia, to z pomocą przychodzi odbudowa paznokcia. Wiąże się to najczęściej z przedłużeniem żelowym i opracowaniem paznokcia tak by niczym nie różnił się od pozostałej 9.
 • Zdjęcie stylizacji 
  Stylizacja nigdy nie będzie całkowicie zdjęta. Dobry stylista zawsze zostawi choć trochę materiału tak by nie uszkodzić naturalnej płytki paznokcia.
 • Zdobienia 
  Wykonujemy różnego rodzaju zdobienia od posypania pazurka pyłkiem po namalowanie wieży Eiffla. Cena zdobień jest uzależniona od ilości oraz trudności.

ZABIEGI NA TWARZ:

 • Peeling węglowy twarzy
  Innowacyjny zabieg z wykorzystaniem lasera. Polega na nałożeniu maski z czystego węgla, który pod wpływem wiązki laserowej spala się co powoduje głębokie oczyszczenie skóry, porów oraz wygładzenie płytkich zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry i pozbycie się małych blizn.  W tym wypadku stosowany na twarz.
 • Peeling węglowy twarzy i dekoltu
  Innowacyjny zabieg z wykorzystaniem lasera. Polega na nałożeniu maski z czystego węgla, który pod wpływem wiązki laserowej spala się co powoduje głębokie oczyszczenie skóry, porów oraz wygładzenie płytkich zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry i pozbycie się małych blizn.  W tym wypadku stosowany na twarz i dekolt.
 • Peeling węglowy twarzy, szyi i dekoltu
  Innowacyjny zabieg z wykorzystaniem lasera. Polega na nałożeniu maski z czystego węgla, który pod wpływem wiązki laserowej spala się co powoduje głębokie oczyszczenie skóry, porów oraz wygładzenie płytkich zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry i pozbycie się małych blizn.  W tym wypadku stosowany na twarz, szyję i dekolt.
 • Peeling węglowy pleców
  Innowacyjny zabieg z wykorzystaniem lasera. Polega na nałożeniu maski z czystego węgla, który pod wpływem wiązki laserowej spala się co powoduje głębokie oczyszczenie skóry, porów oraz wygładzenie płytkich zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry i pozbycie się małych blizn.  W tym wypadku stosowany na plecy.
 • Geneo Illuminate 
  Zabieg polegający na rozświetleniu skóry, ujednoliceniu jej odcienia, poprawie pigmentacji, udoskonaleniu struktury, wygładzeniu oraz nadaniu świeżego wyglądu.
 • Geneo Balance
  Zabieg dedykowany dla osób z przetłuszczającą się skórą, mający na celu oczyszczenie por, zapewnienie równowagi skórze tłustej, udoskonalenie struktury skóry, wygładzenie oraz nadanie skórze wyglądu bez niezdrowego połysku.
 • Geneo NeoReiveECO
  Zabieg polecany na redukcję objawów starzenia. Polega on na rewitalizacji matowej skóry, redukcji zmarszczek, wygładzeniu i udoskonaleniu skóry oraz na jej odmłodzeniu i odświeżeniu.
 • Geneo NeoBrightECO
  Zabieg o zapachu tropikalnej papai, który odżywia i rozświetla skórę, natychmiastowo nadając jej promienny wygląd. Polecany dla skóry suchej i wrażliwej.

LASER: 

 • Usuwanie makijażu permanentnego
  Polega na laserowym wytraceniu starego pigmentu z naszej skóry. Zabieg trwa około 15 minut i jest przeznaczony dla osób które są niezadowolone ze swojego obecnego kształtu lub koloru( wszelakie odcienie różu, łososia, granatu, grafitu lub czerni). Ilość zabiegów potrzebnych do usunięcia jest indywidualna.
 • Usuwanie tatuażu 
  Polega na laserowym wytraceniu starego pigmentu z naszej skóry. Polecany dla osób które są niezadowolone ze swojego tatuażu.  Ilość potrzebnych zabiegów do usunięcia jest indywidualna. Cena zależna jest od wielkości tatuażu.
 • Usuwanie blizn
  Przy pomocy wiązki laserowej usuwane są stare blizny. Cena zależna jest od ilości oraz od wielkości blizn.
 • Usuwanie blizn po trądziku
  Przy pomocy wiązki laserowej usuwane są stare blizny po trądzikowe. Cena zależna jest od ilości oraz od wielkości blizn.
 • Usuwanie rozstępów
  Cena zależna jest od ilości oraz od wielkości rozstępów.
 • Usuwanie przebarwień
  Nie każde przebarwienie może zostać usunięte, a przynajmniej nie do zera.Cena zależna jest od ilości oraz od wielkości przebarwień.