BROW BAR

Czym jest BROW BAR?
To miejsce, w którym perfekcyjnie możesz zadbać o brwi! Spotkasz eksperta w celu dobrania idealnego kształtu brwi do oka, twarzy, dobrania koloru, zagęszczenia brwi oraz wykonania odpowiedniego makijażu.

W naszym brow barze wykonujemy:

  • Geometria brwi – usługa, dzięki której jesteśmy w stanie dopasować i uzyskać idealny kształt brwi, który podkreśli naszą urodę.
  • Nitkowanie brwi – usługa polegająca na regulacji brwi za pomocą hipoalergicznej nitki, jest szybsza niż zwykła regulacja pęsetą, jak i mniej inwazyjna niż regulacja woskiem.
  • Henna farbką – usługa w której łączymy geometrię, nitkowanie i dodatkowo nakładamy na włoski hennę, która potrafi utrzymać się na włosie około 5 tygodni, lecz nie pozostaje na skórze. Dodatkowo do zabiegu wykonywany jest masaż.
  • Brow design – usługa łącząca w sobie geometrię brwi, nitkowanie oraz stylizację brwi za pomocą henny pudrowej, która w przeciwieństwie do farbki zostaje na skórze do 10 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni! W tym zabiegu również uwzględniamy masaż.
  • Brow design spa – jest to usługa taka jak brow design, z tym wyjątkiem, że w niej dbamy nie tylko o samą brew, jak również o okolicę pod oczami. Wykonujemy to poprzez zastosowanie płatów pod oczy, które zawierają w sobie śluz ślimaka, który ma niezwykle nawilżające właściwości.
  • Laminacja brwi –  Polega na odpowiednim ukierunkowaniu włosków i utrwaleniu ich w taki sposób by stylizacja pozostała jak najdłużej trwała. W tym wypadku również wykonujemy geometrię brwi. Jeśli włosków jest mało i są dosyć jasne zalecana jest całkowita stylizacja.
  • Makijaż permanentny brwi – to najtrwalsza metoda, dzięki której możemy cieszyć się pięknymi brwiami. Makijaż permanentny potrafi utrzymać się do 3 lat i sprawia że na dobre zapominamy o pomadzie do brwi. Przed zabiegiem jest wykonywany pełny wywiad oraz geometria brwi. Do zabiegu przystępujemy dopiero w momencie, w którym klient będzie usatysfakcjonowany ustalonym kształtem jak i kolorem.