Kocham to co robię, uwielbiam wydobywać piękno z każdej osoby i wkładam w to całe serce.

Moja praca jest moją pasją, częścią mnie, cały czas się rozwijam aby być lepszą dla Was.

Ukończyłam jedną z najlepszych szkół makijażu w Polsce: Biar Beauty Group. Pracowałam w tej szkole jako trener, teraz rozwijam swoją własną firmę, prowadzę szkolenia i ciągle poszerzam zakres usług oraz podnoszę swoje kwalifikacje.

Makijaż wykonuję kosmetykami najwyższej jakości, min Smashbox, Kryolan, Mac, Make up forever, Lancome,Estee lauder, aby sprostać wymaganiom każdej z Was.

Kosmetyki dobieram indywidualnie, bo w końcu każda z nas jest inna. A najważniejsze dla mnie jest Twoje samopoczucie w makijażu wykonanym przeze mnie.

Rzęsy, na których pracuję są produktami najwyższej jakości, kleje pozbawione są formaldehydów i produkowane na terenie UE, tak aby dbać o Wasze naturalne rzęsy z jak największa dbałością. Przedłużam rzęsy wszystkimi dostępnymi metodami na rynku.

Prowadzę także Brow Bar, gdzie kompleksowo zajmuję się brwiami i nadaje im nowy wygląd, a także Waszej twarzy. Dobrze dobrane brwi potrafią pięknie wymodelować twarz oraz podkreślić oczy. Za pomocą makijażu permanentnego efekty są na lata!

Jeśli masz pytania dzwoń, pisz a ja postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Do zobaczenia!

Hej, jestem Klaudia.
Na drugim roku studiów kryminalistycznych zrozumiałam, że nie są one dla mnie i to branża beauty i uszczęśliwianie innych kobiet to to czym chcę się zająć w życiu!

Zaczynając pracę w salonie wykonywałam jedynie paznokcie (które już na zawsze będą moją pierwszą miłością), ale pod skrzydłami Ani mogłam się rozwinąć.

Na ten moment zajmuję się waszymi pięknymi dłońmi, stopami, rzęsami, brewkami i od niedawna wykonuję zabieg peelingu węglowego.

Ukończyłam kursy ze stylizacji paznokci w Indigo, z rzęs w Posh lashes oraz cały czas doskonalę swoją technikę pod okiem Ani, Liftingu i brow design również nauczyła mnie Ania od A do Z.

W naszym zawodzie cenię kontakt z drugą osobą. Liczy się dla mnie jej uśmiech i zadowolenie kiedy wychodzi z naszego salonu, bo wie, że stylizacja, którą jej wykonałam będzie cieszyła oko długie tygodnie.

W razie pytań znajdziecie mnie na naszym fanpage na facebooku lub na moim prywatnym instagramie gdzie wrzucam zdjęcia swoich prac: @chmielarzga.nails . Czekam na was kochane, do zobaczenia w salonie!

Hej, tu Kami.

Znacie mnie od niedawna, więc powiem parę słów o sobie. Jako osobą, która ma dość szerokie zainteresowania, od informatyki, która okazała się dla mnie nie być tak ciekawa, po Technika Weterynarii wraz z ukończonym kursem Ratownika Zwierzęcego, aż bo branżę Beauty zachodząc.

Tak z rocznego samouka, poszłam na własną rękę, jak to sobie tłumaczyłam wtedy „Dla Siebie” na moje pierwsze szkolenie z Indigo. Aktualnie mam już ich 8 i nie zamierzam poprzestać w rozwijaniu się w tematyce stylizacji paznokci, które są moją pasją, i tak lecą kolejne lata, a ja wiem że działam w tym co kocham.

Jak pewnie będziecie miały okazję usłyszeć jestem osobą bardzo kreatywną, a na dodatek artystyczną duszą, już za dziecka siedziałam przy płótnie i rysowałam. Aktualnie poszerzam swoje zdolności o akwarelę, która jest niesamowicie kobiecym zdobieniem. Pokazała się wówczas inna cecha perfekcjonistka, która zapewnia Was jak i Mnie o tym, że będziecie zachwycone z Moich stylizacji dla Was.

Jestem osobą, która kocha naturę, faunę i florę. Przepełniona empatią zawsze będę się starać o to aby mój uśmiech udzielił się także Wam. Także jeśli będziecie potrzebowały się uzewnętrznić proszę bardzo! Wolicie relaks, ciszę? Ależ oczywiście, po to jestem, aby stworzyć małe arcydzieło na Waszych paznokciach.

Oczywiście pod okiem Ani mogę się rozwinąć w innych dziedzinach jak Brow Design i oczywiście ta lista będzie się powiększać.

Także, tyle o mnie, jak będziecie miały pytania zapraszam do kontaktu na naszym fanpagu lub na instagramie: @renmenails. Do zobaczenia, widzimy się w salonie!

Cześć! Nazywam się Kamila.
Jestem absolwentka szkoły Biar Beauty.

Moją największą pasją jest makijaż, który ma za zadanie podkreślić i uwydatnić kobiece piękno. Strefa beauty od zawsze była moją najsilniejszą stroną. Uwielbiam wszystkie nowinki związane z kosmetykami i na bieżąco obserwuje nadchodzące trendy.

Od 5 lat wykonuje manicure i pedicure hybrydowy, który wykonany jest starannie i dokładnie.

Chętnie pomagam innym, staram się dotrzeć do wyznaczonego przeze mnie celu. Optymistycznie patrze na świat i nie lubię długo siedzieć w jednym miejscu. Jeśli tylko mogę rozwijam się, na każdy interesujący mnie temat.